D 8x50/100 MAU

DOMINO dübel, sipo
DF 500, DF 500 R, DFC 500, DF 700 típushoz
A termék részletei
Nem lapos. Nem kerek. DOMINO!

A DOMINO dübelek egyesítik a kerek és a lapos dübelek összes előnyét. Az egyedülálló forma révén rendkívül stabil és csavarodásálló kötés már az első dübeltől kezdődően.

Beltérre és kültérre egyaránt

A DOMINO dübelek kétféle anyagminőségben állnak rendelkezésre: bükkfa a beltéri területekre és az időjárás viszontagságainak ellenálló, rovarok és penészedés ellen védett Sipo-dübelek a kültéri területekre.

100%-ig csavarodásálló

Már az első DOMINO dübeltől kezdődően abszolút csavarodásálló a kötés a munkadarab beigazítása nélkül.

Dübelméretek áttekintése

Minden alkalmazáshoz a megfelelő dübel: különböző méretekben 4x20 mm-től 14x140 mm-ig és egyedileg beigazítható rudazattal.

Minden DOMINO géphez a megfelelő dübel

A DOMINO DF 500 dübelmaróval 4x20 mm és 10x50 mm közötti méretű dübeleket használhat és a DOMINO korpusz- és bútorösszekötőket. A DOMINO XL DF 700-hez 8x40 mm és 14x140 mm közötti méretű dübeleket, valamint sarok- és felületi összekötő elemeket helyezhet be.

A legmagasabb stabilitás

A DOMINO dübel különleges alakja révén, amit a kidudorodó enyvtasakok és hosszanti oldalsó rovátkák is jellemeznek, stabilitást kölcsönöz a dübelnek.